Додому Новини регіону

Скільки генераторів закупили медичним закладам Донеччини та як їх опалюватимуть цьогоріч

В Донецькій області працюють 67 лікарень. Для забезпечення їх роботи встановлені понад 400 генераторів, потужності яких буде достатньо для забезпечення роботи закладів, у разі тривалої відсутності електропостачання.

Як планують опалювати медичні заклади області й скільки виділили на це коштів Суспільному розповіли під час брифінгу Донецької ОВА щодо опалювального сезону та енергозабезпечення регіону.

“В Донецькій області електричним опаленням обладнані 15 закладів охорони здоров’я. З них 13 закладів охорони здоров’я первинного рівня надання медичної допомоги, це загалом 34 будівлі, та 2 заклади вторинної медичної допомоги — 9 будівель. В них встановлені генератори, їх потужності вистачить на потреби лікарень”, — повідомили на брифінгу.

У ОВА додали, власними котельними на рідкому та твердому паливі обладнані 15 лікарень, які мають 66 будівель. Вони знаходяться у містах Костянтинівка, Слов’янськ, Дружківка, Краматорськ, Мирноград.

В ОВА зазначили, що чотири котельні були побудовані 2021 року коштом коштів місцевих бюджетів та власних коштів лікарень.

“Закупівля деревини та вугілля лікарнями відбувається за кошти обласного та місцевих бюджетів та власних коштів лікарень. В обласному бюджеті передбачено понад 7 мільйонів гривень”, — розповіли в ОВА.

Матеріал взято https://suspilne.media