Додому Новини регіону

Путін призначає нового міністра оборони росії

Фото: скриншот з відео

Нагадаємо: Путін планує війну на виснаження,- Bloomberg

У зв’язку зі звинуваченнями у високому рівні корупції та бюрократичній інертності у Міноборони РФ, президент Росії Володимир Путін запропонував призначити нового міністра оборони. Замість Сергія Шойгу, який очолював відомство протягом тривалого періоду, Путін вирішив висунути кандидатуру Андрія Бєлоусова.

Андрій Бєлоусов вже має досвід роботи в уряді, обіймавши посаду міністра економіки, де він активно займався управлінням різними інноваційними проєктами, включаючи ті, що стосуються оборонного промислового комплексу та безпілотників. Цей досвід має допомогти йому в керівництві Міноборони, яке потребує перегляду та реформ.

Експерти з Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що таке рішення може бути пов’язане з наміром Кремля готуватися до затяжної війни в Україні. Вони вказують на те, що Бєлоусов має репутацію ефективного технократа та позитивні стосунки з Путіним, що може сприяти більшій мобілізації оборонного промислового комплексу та інтеграції його з внутрішньою економічною політикою.

Зазначається, що такий крок Путіна може вказувати на намір поєднати федеральну економічну політику з програмою Міноборони та мобілізувати економіку країни для підтримки військових зусиль у разі продовження конфлікту в Україні. Таким чином, призначення Андрія Бєлоусова на посаду міністра оборони може відобразити стратегічні наміри російського керівництва у відношенні до подальшого розвитку ситуації на сході