Додому Новини регіону

ОПК України виходить на новий рівень: 10 САУ “Богдана” вже цього місяця!

Фото: Wikipedia

Нагадаємо: Війна стимулює розвиток: ОПК України може стати експортером зброї

Сьогодні, 18 квітня, президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим керівництвом країни, де було обговорено низку важливих питань, пов’язаних з обороноздатністю держави.

Одним із ключових моментів стало оголошення про те, що вже цього місяця українська оборонно-промислова промисловість вперше випустить 10 самохідних артилерійських установок “Богдана”.

“Богдана” – це українська САУ, розробка якої розпочалася після початку війни на Донбасі. Ця потужна й мобільна зброя стане значним посиленням української армії на полі бою.

“Частка власного виробництва постійно зростає”, – підкреслив президент Зеленський. – “Держава укладає з нашими підприємствами серйозні, тривалі контракти, які дають їм прогнозованість, можливість набирати людей і залучати інвестиції”.

Крім “Богдан”, на нараді також йшлося про інші зразки української зброї та боєприпасів, які надходять до військ.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про поточну ситуацію на фронті, зокрема про результати удару по російських об’єктах у Криму. За словами Зеленського, окупанти понесли значні втрати.

Також учасники наради обговорили методи боротьби з російським пропагандистським телевізійним сигналом у прикордонних регіонах. Президент зазначив, що це складне технічне завдання, але Україна має власні розробки, які можуть з ним впоратися.