Додому Новини регіону

Окупанти захопили Первомайське: бої на Донбасі та Запоріжжі

Зображення: DeepState

Нагадаємо: Українські захисники відбили атаку росіян біля Тернів та знищили багато ворожої техніки

Російським окупаційним військам вдалося захопити село Первомайське на Донеччині, а також просунутися південніше Новокалинового, східніше Уманського та південніше Новомихайлівки.

Про це повідомляє аналітичний канал DeepState.

За даними аналітиків, окрім часткових успіхів окупантів, українські Сили оборони продовжують тримати оборону. Наразі тривають активні бойові дії в населених пунктах Донецької та Запорізької областей.

«Ворог захопив Первомайське та просунувся південніше Новокалинового, східніше Уманського, південніше Новомихайлівки. Тривають активні бойові дії біля Виїмки, Красногорівки, Водяного та у Роботиному», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що росіяни продовжують активні штурми на Бахмутському відтинку фронту: у Богданівці, Іванівському та на підступах до Часового Яру.

На Донецькому напрямку ворог просунувся південніше Новокалинового, продовжує штурмувати Бердичів та прориваються до Уманського.

«Зростає число авіаційних ударів, більшовицька артилерія та дрони панують в небі, що збільшує наші втрати в обороні та дає їм перевагу при штурмах позицій Сил Оборони. Свою роль грає і слабка підтримка РЕБів», – зазначають у DeepState.

В Запорізькій області, а саме в населеному пункті Роботине, тривають виснажливі бої. Російські війська продовжують малими групами проникати в село та закріплятися.