Додому Новини регіону

Німецькі партнери дарують Донеччині енергетичну стійкість: 65 генераторів для безперебійної роботи комунальних служб

Фото: Донецька ОВА

Нагадаємо: Ворог атакує енергосистему України: як захистити себе

Донецька область, 3 квітня 2024 року – У рамках співпраці з GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit), німецькою агенцією з міжнародного співробітництва, комунальні підприємства Донеччини отримали 65 генераторів. Ця допомога покликана забезпечити безперебійну роботу та підвищити стійкість регіону в умовах постійних загроз з боку російської агресії.

16 генераторів різної потужності отримало ОКП “Донецьктеплокомуненерго”. Їх використовуватимуть для підготовки до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років, аби гарантувати жителям Донеччини стабільне теплопостачання.

29 генераторів від міжнародних благодійників надійшли до КП “Компанія “Вода Донбасу”. Завдяки цій допомозі буде забезпечено стабільне водопостачання в регіоні, що є критично важливим для життя та здоров’я людей.

20 генераторів отримали комунальники з “Благоустрою” Слов’янської міської ради. Ці генератори допоможуть місту продовжувати роботу у дні без електрики, а також використовуватимуться під час аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт.

“Підтримка, яку ми отримуємо від наших німецьких партнерів, є надзвичайно цінною для Донеччини”, – зазначив начальник Донецької обласної військової адміністрації. – “Ці генератори допоможуть нам забезпечити життєво важливі послуги для населення, навіть у найскладніших умовах.”

“Ми прагнемо допомогти Україні подолати наслідки війни та стати більш стійкою до майбутніх викликів”,“GIZ”