Додому Новини регіону

Мешканці Донеччини, які проживають в окупації чи зоні бойових дій, не зобов’язані передавати показання газових лічильників

Мешканці Донецької області, які проживають в окупації чи зоні бойових дій, не зобов’язані передавати показання газових лічильників. Це стосується як тих, хто залишився в своїх будинках, так і тих, хто евакуювався.

Таке роз’яснення надало пресслужба Донецькоблгазу.

Жителі тимчасово окупованих населених пунктів можуть не передавати показання лічильників, оскільки в цих районах наразі не здійснюється газопостачання.

Ті, хто проживає в населених пунктах, де йдуть бойові дії, повинні передавати показання лічильників, якщо в цих населених пунктах є газопостачання.

У разі, якщо в населеному пункті, який знаходиться в переліку активних бойових дій, відсутнє газопостачання, люди не повинні передавати показання лічильників.

Важливо, що навіть ті, хто не користується газом, повинні передавати показання лічильника. Це необхідно, щоб уникнути боргів.

Якщо ви не передаєте показання або ж робите це запізно, то здійснюються планові нарахування, відповідно до вимог Кодексу ГРМ. Саме через це в абонента виникають розбіжності в платіжці.

Нагадаємо, як жителям Донеччини передати покази лічильника, не виходячи з дому.

Для уникнення таких нарахувань своєчасно передавайте показання газового лічильника. Це можна зробити одним зі зручних для вас способів: