Додому Новини регіону

Лимано-Куп’янський напрямок: 100 тисяч окупантів, “м’ясні штурми” та втрати

Військові 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Фото: 56 ОМПБр

На Лимано-Куп’янському напрямку зосереджено близько 100 тисяч російських військових. Про це повідомив в етері “Суспільне. Студія” помічник начальника прикордонного загону “Сталевий кордон” Іван Шевцов.

Нагадаємо: Ворог кинув елітні підрозділи на штурм Часового Яру: чи є загроза для Слов’янська та Краматорська?

Ситуація на цій ділянці фронту залишається напруженою. Окупанти активізувалися на Лиманському напрямку, де протягом минулої доби здійснили 13 штурмових дій, але всі вони були відбиті. На Куп’янському напрямку активність ворога значно менша.

Російська армія використовує тактику “м’ясних штурмів”, кидаючи на українські позиції групи по 10-20 солдатів. Техніку окупанти тримають на відстані, щоб економити її, адже зазнали значних втрат.

За словами Шевцова, щодня росіяни здійснюють від 700 до 800 обстрілів прикордонних населених пунктів та позицій сил оборони. Ворог не шкодує ні ракет, ні “шахедів”, які тепер використовуються не лише вглиб країни, а й по населених пунктах біля кордону.

На цьому напрямку не зафіксовано випадків проникнення ворожих ДРГ, але росіяни збільшили кількість обстрілів та використання БПЛА.

Українські військові мужньо стримують натиск ворога.

Ось декілька ключових моментів з повідомлення Шевцова:

  • На Лимано-Куп’янському напрямку перебувають близько 100 тисяч окупантів.
  • Окупанти активізувалися на Лиманському напрямку, де протягом минулої доби здійснили 13 штурмових дій, але всі вони були відбиті.
  • Російська армія використовує тактику “м’ясних штурмів”, кидаючи на українські позиції групи по 10-20 солдатів.
  • Щоденно росіяни здійснюють від 700 до 800 обстрілів прикордонних населених пунктів та позицій сил оборони.
  • На цьому напрямку не зафіксовано випадків проникнення ворожих ДРГ, але росіяни збільшили кількість обстрілів та використання БПЛА.

Важливо зазначити, що ситуація на фронті постійно змінюється. Слідкуйте за новинами, щоб отримувати найактуальнішу інформацію про бойові дії.