Додому Новини регіону

Гуманітарна підтримка для переселенців з Донецької області: 72 штаби в 17 областях України

Фото: Суспільне Донбас

На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб в 17 більш безпечних областях України працюють 72 гуманітарні штаби / центри / хаби, геолокацію яких можна переглянути за посиланням.

Більш детальна інформація (назва гуманітарного штабу / центру / хабу, адреса, контакти, графік роботи, види допомоги, яка надається) за посиланням.

В таких локаціях евакуйовані мешканці Донецької області можуть отримати широкий спектр послуг: надання консультацій із соціальних та інших юридичних питань, психологічну та гуманітарну допомогу, соціальну та психологічну адаптацію для дітей та молоді, надання медичних послуг та консультацій, сприяння у працевлаштуванні, покращення цифрової грамотності, співпраця з підприємцями та допомога релокованому бізнесу.

Організовується проведення культурних, освітніх, навчальних та мотиваційних заходів, заходів щодо адаптації внутрішньо переміщених громадян у приймаючих громадах (інтеграція ВПО), заходів з реалізації соціальних проєктів, проведення тренінгів для персоналу гуманітарних центрів тощо.

Нагадаємо: Хаби та центри для ВПО громад Донецької області.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації