Додому Новини регіону

10 років потому: Донеччина пам’ятає Героїв Небесної Сотні

Фото: Донецька ОДА

10 років тому Україна зробила рішучий крок у своєму європейському прагненні. Революція Гідності стала поворотним моментом в історії нашої країни, назавжди змінивши курс на демократію та свободу.

Нагадаємо, Небесна Сотня і Небесна Січ: пам’ять, яка об’єднує.

Донеччина не залишилася осторонь цих подій. Тисячі жителів Донецької області, включаючи Лиманщину, вийшли на мітинги на підтримку Євромайдану, а згодом – і на захист територіальної цілісності України.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за наше краще майбутнє. Разом з луганським колегою Артемом Лисогором, очільником поліції Донеччини Русланом Осипенком, керівником Донецької обласної прокуратури Павлом Угровецьким, начальником СБУ в Донецькій і Луганській областях Олександром Надточієм, в.о. начальника ДСНС в Донецькій області Олегом Самсоненком та керівниками місцевих адміністрацій Вадим Філашкін вшанував їх пам’ять, поклавши квіти до пам’ятних знаків.

Серед Героїв Небесної Сотні є й наші земляки: Сергій Бондарев, Володимир Наумов, Іван Пантелєєв, Людмила Шеремет, Дмитро Чернявський та Володимир Рибак. Їх подвиг назавжди залишиться в наших серцях.

Сьогодні, коли Україна знову бореться за свою свободу, ми згадуємо Героїв Небесної Сотні та черпаємо у них силу та стійкість.

Вони вистояли тоді. Ми вистоїмо зараз!