Додому Новини Лиманщини

Лиманська громада: 100% успіху на обласному етапі олімпіад!

З радістю повідомляємо, що всі 7 учнів Лиманської громади, які брали участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, стали переможцями!

Мелеш Марія, учениця 10 класу ліцею № 3, здобула блискучу перемогу, посівши 1 місце з англійської мови та 3 місце з української мови та літератури. Її наставниками є Луганцова Є.А. та Ярова А.В.

Богдан Аліна, учениця 8 класу ліцею № 4, продемонструвала глибокі знання з української мови та літератури, отримавши 3 місце. Її успіх – це результат кропіткої праці та підтримки учителя Чернишової О.А.

Учні 7 класу ліцею № 2 Рудий Ярослав та 10 класу ліцею № 1 Недосєка Валерія стали призерами з географії, посівши 3 місце. Їх успіх – це заслуга учителів Репій О.Ю. та Павловського Е.О.

Коваль Дар’я, учениця 10 класу ліцею № 4, та Ричкова Марія, учениця 9 класу Ярівського ліцею, продемонстрували високий рівень знань з біології, здобувши 3 місце. Їх успіх став можливим завдяки невтомній роботі учителів Грипась О.В. та Рожкової Г.І.

Вітаємо юних інтелектуалів Лиманщини з блискучими результатами! Їхні знання, наполегливість та цілеспрямованість є свідченням високого рівня освіти в нашій громаді.

Висловлюємо щиру вдячність наставникам, які ділились своїми знаннями та досвідом, щиро вірили в своїх підопічних та надихали їх на нові звершення.

Бажаємо всім учасникам олімпіад подальших успіхів, нових перемог та творчої наснаги!

Нагадаємо: «Love is Ukraine»: майстер-клас до Дня Святого Валентина.