Додому Новини Лиманщини

Велосипедист з Лиманщини Анатолій Будяк – переможець змагань в Туреччині

Спортивне дійство світового масштабу відбулося 19 серпня в турецькому місті Кайсері. Там відбулася міжнародна велосипедна гонка на шосе класу 1.2 «Grand Prix Kaisareia». Це захід, який зміг зберегти в собі конкурентну напругу і дух захоплення, збираючи на старті талановитих спортсменів з 11 країн, серед яких були представники Великої Британії, Еритреї, Ізраїлю, Ірану, Казахстану, Малайзії, Нідерландів, Туреччини, Узбекистану, України та Японії.

Вражаючі педалі, вітер у волоссі та захоплені вболівальники на трасі дистанції 133,6 км – це те, що домоглися велосипедисти, які ризикнули вийти на важкі шляхи гонки. На перший план вийшов 27-річний представник Донецької області, відомий велосипедист Анатолій Будяк, вихованець Школи вищої спортивної майстерності. Він гідно пройшов всю дистанцію і здобув перемогу в чоловічому змаганні. Інші учасники не мали шансів наздогнати переможця. Його найближчий переслідувач, Антон Кузьмін із Казахстану, поступився українцеві на 7 секунд, залишивши надзвичайно позитивне враження від гонки.

Анатолій Будяк – це визнаний майстер спорту України міжнародного класу, який пишається представляти Лиманську громаду на таких престижних змаганнях. Його вражаюча кар’єра відзначена досвідом виступів на Олімпійських іграх в Токіо-2020.

Тренувальною командою велосипедиста є відомі тренери Сергій Гречин та Олексій Солнцев, які допомогли досягти цих видатних результатів.

Пишаємось.


Terengganu Polygon Cycling Team, Kayseri Büyükşehir Belediyesi