Додому ПАСновини - про спорт

“Спортивне сузір’я Донеччини-2023”: урочиста церемонія нагородження

Фото: Донецька ОДА

27 лютого в столиці України відбулася урочиста церемонія нагородження “Спортивне сузір’я Донеччини-2023”. Цьогоріч захід мав особливе значення, адже відзначав здобутки спортсменів Донеччини за рік, сповнений викликів та трагедій, спричинених повномасштабною війною.

Нагадаємо: Лиманська дзюдоїстка Вікторія Сотник здобуває бронзу на чемпіонаті України.

На церемонії були присутні найкращі спортсмени, тренери, керівники спортивних шкіл та організацій Донецької області, а також представники влади.

Загалом у 2023 році спортсмени Донеччини, попри складні обставини, взяли участь у 327 міжнародних змаганнях, де вибороли 754 нагороди: 320 золотих, 233 срібних і 201 бронзову.

Важливо зазначити, що війна завдала непоправних втрат українському спорту – 27 спортсменів Донеччини загинули, захищаючи свою Батьківщину. Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Під час церемонії нагородження голова Донецької ОДА Вадим Філашкін відзначив здобутки спортсменів та подякував їм за стійкість, силу духу та вірність спорту.

Спортивне життя Донеччини триває, і це дає надію на краще майбутнє. Вдячні всім, хто, попри воєнні випробування, продовжує тренуватися, здобувати перемоги та примножувати спортивну славу Донеччини!