Додому ПАСновини - про спорт

Наталія Лавриненко вражає на Всеукраїнському змаганні з орієнтування «Кубок Олександра Шеремета»

У минулий уикенд у Києві відбулися вражаючі всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, під назвою «Кубок Олександра Шеремета», які зібрали 620 спортсменів з 20 регіонів України та навіть гостей з Норвегії. Це було відзначенням пам’яті дитячого тренера Олександра Шеремета, Майстра спорту, розстріляного в м.Ірпінь. Йому було 38 років.

Протягом двох дощових днів, на різних дистанціях, спортсмени проявили справжню силу і витривалість. Учасники з Донецької області, зокрема з міст Краматорськ, Маріуполь, Лиман та Бахмут, вразили своїми досягненнями. Спеціальна увага заслуговується нашій спортсменці з Лиману, Наталії Лавриненко.

Наталія Лавриненко, представниця Лиману, впевнено вийшла на четверте місце у своїй віковій категорії (Ж-55). Це величезний досягнення, що висвітлює не тільки її особистий внесок, але й відданість спорту та волю до перемоги.

За сумою двох дистанцій до топ-10 увійшли шестеро спортсменів Донеччини.

Євген Житков (Ч-16, м. Краматорськ) – 2 місце в естафеті одного учасника, 4 місце в багатоборстві.

Єгор Квасенко (Ч-18, м. Краматорськ) – 2 місце в спринті, 4 місце в багатоборстві.

Валерія Старцева (Ж-21, м. Бахмут) – 5 місце в спринті, 5 місце в багатоборстві.

Наталія Лавриненко (Ж-55, м. Лиман) – 4 місце.

Ігор Кузьмін (Ч-45, м. Маріуполь) – 6 місце.

Андрій Фоменко (Ч-55, м. Миколаївка) – 5 місце.

Донеччина може пишатися своїми спортсменами, і їхні досягнення свідчать про силу та рішучість українського спорту. Спільно тримаємо кулаки за наших спортсменів, які не тільки вшановують пам’ять загиблих, але й примножують славу українського спорту! 

Нагадаємо, лиманська спортсменка Наталія Лавриненко – срібна призерка чемпіонату України з орієнтування!