Додому ПАСновини - про спорт

Лиманський велогонщик Анатолій Будяк здобуває срібло на міжнародному турнірі в ОАЕ

26-31 січня в Об’єднаних Арабських Еміратах відбулися міжнародні рейтингові змагання з велосипедного спорту на шосе “Tour of Sharjah” UCI 2.2. У турнірі взяли участь 160 спортсменів з різних країн світу.

Гідно представив Україну на цих змаганнях велосипедист Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Анатолій Будяк.

На четвертому етапі гонки на дистанції 125,6 км Анатолій здобув срібну нагороду, показавши час 3 години 2 хвилини 21 секунда. За підсумками 5 етапів у загальній класифікації він посів 3 місце з результатом 11:03:38.

Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу, який представляє на змаганнях Лиманську громаду. Він має досвід виступу на Олімпійських іграх-2020 у Токіо та є кандидатом на участь у Іграх-2024 в Парижі.

Срібна медаль Анатолія Будяка на “Tour of Sharjah” – це свідчення його високого рівня майстерності та наполегливої праці.

Вітаємо спортсмена з успішним виступом і бажаємо йому нових перемог та втілення мрії про участь в Олімпійських іграх!