Додому ПАСновини - про спорт

Лиманський велогонщик Анатолій Будяк – кращий спортсмен Донеччини січня!

Фото: Технополіс

За підсумками першого місяця 2024 року за результатами виступів атлетів Донеччини на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращого представника олімпійських видів спорту. Ним став наш земляк, вихованець Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та представник Лиманської громади – Анатолій Будяк.

Нагадаємо: Лиманський велогонщик Анатолій Будяк здобуває срібло на міжнародному турнірі в ОАЕ.

Анатолій – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту. Він здобув бронзову нагороду на престижних рейтингових змаганнях «Tour of Sharjah 2.2», що відбулися в Об’єднаних Арабських Еміратах за участю 160 спортсменів із понад 30 країн. За підсумками 5 етапів у індивідуальній загальній класифікації Будяк виборов бронзову нагороду, а також окремо був нагороджений «сріблом» на четвертому етапі гонки.

Завдяки своїй майстерності, наполегливості та невтомній праці Анатолій Будяк став справжньою гордістю Лиманщини та Донеччини. Його перемога – це не лише особисте досягнення, а й результат роботи його тренера, заслуженого тренера України з велоспорту Олексія Солнцева, який також визнаний кращим тренером Донецької області в січні 2024 року.

Від щирого серця вітаємо Анатолія Будяка та Олексія Солнцева з цим знаменним досягненням! Бажаємо їм подальших успіхів, нових перемог та мирного неба над головою!