Додому ПАСновини - про спорт

Лиманські велосипедисти вибороли повний комплект нагород на чемпіонаті України з кросу

У місті Біла Церква відбулися національні старти з велоспорту на шосе (крос), де спортсмени з Лиману вибороли повний комплект нагород.

Алла Марущук серед жінок виборола «золото» чемпіонату України в індивідуальній гонці (4,6 км вона подолала за 11 хв. 13,16 сек.) та парній гонці (разом з Наталією Сафронюк із Хмельниччини), а також посіла перше місце на всеукраїнських змаганнях у груповій гонці на короткому колі (6,9 км).

Максим Кікоть серед юнаків став срібним призером у індивідуальній гонці, подолавши 4,6 км за 10 хв. 19,58 сек. Також друге місце він посів за підсумками групової гонки на короткому колі (9,2 км).

Дмитро Ємченко серед юніорів здобув «бронзу» у індивідуальній гонці на дистанції 6,9 км.

Ці успіхи є значним досягненням для лиманського велоспорту. Тренер спортсменів Валерій Красов відзначив, що його підопічні тренуються в складних умовах, але це не заважає їм досягати високих результатів.

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера з блискучими результатами!

Нагадаємо, велосипедистка Валерія Кононенко з Лиману підкорила Францію.