23-24 березня у Чернівцях відбулися два змагання зі спортивного орієнтування: особистий Чемпіонат Чернівецької області та Чемпіонат міста “ПРОЛІСОК – 2024”.
Нагадаємо: Козаки Лиману здобувають “срібло” на чемпіонаті України з єдиноборств!
Лиманську громаду на цих змаганнях гідно представила очільник СК “ЛИМАН” Наталія Лавриненко.
У перший день змагань, 23 березня, Наталія Вікторівна здобула перемогу в категорії Ж-55 на Чемпіонаті Чернівецької області.
Наступного дня, 24 березня, вона взяла участь у Чемпіонаті міста “ПРОЛІСОК – 2024”, де виступала в більш молодшій категорії Ж-45+. У цій категорії вона посіла 2 місце, програвши переможниці лише 20 секунд.
Варто зазначити, що Наталія Вікторівна вже виступає в категорії Ж-60 років. Зараз вона активно готується до Чемпіонату України серед ветеранів, який відбудеться в Ужгороді з 28 по 31 березня 2024 року.
Вітаємо Наталію Лавриненко з успішними виступами на змаганнях у Чернівцях та бажаємо їй подальших перемог на Чемпіонаті України серед ветеранів!
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434135317_378366631771430_1897099420111912836_n-768x1024.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/433697647_378366591771434_5848881525406140154_n-768x1024.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434173110_378366485104778_2250356509565861937_n-1024x768.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434173144_378366688438091_4340481672146583538_n-1024x768.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434158767_378366605104766_7112276184800427379_n-768x1024.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434165953_378366521771441_5266768316634798703_n-768x1024.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2024/03/434133651_378366528438107_2662686607201159157_n-1024x768.jpg)