Додому Новини Лиманщини

Лиманка Наталія Лавриненко – переможниця Чемпіонату Світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування

11-18 серпня 2023 року привітне місто Кошице, що в Словаччині, прийняло наймасовіші змагання Чемпіонат Світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування.

44 країни Світу послали своїх представників на ці грандіозні змагання, 2734 учасника в вікових категоріях від 35 до 90 років, з кроком в 5 років, були представлені на 5 дистанціях: спринт-кваліфікація, спринт-фінал по місту, лісова кваліфікація, фінали на середній та довгій лісовій дистанціях на важких гірських місцевостях. Україну представляли 67 орієнтувальників, з них 5 – Донецьку область. 

У кожного з орієнтувальників Донеччини були свої цілі і завдання виступів на цьому Всесвітньому форумі, так як спортивне орієнтування має великий розвиток та поширення в світі, займається ним багато людей, не дивлячись на технічну складність. Зайти до фіналів А в 3-х дисциплінах після кваліфікацій – максимальна мета, яку переслідували олд-таймери.

В неймовірній змагальній атмосфері представниця Лиманської громади, Лавриненко Наталія Вікторівна, серед великої кількості учасників в своїй віковій категорії змогла виконати свої цілі та завдання:

– Лавриненко Наталія ( Ж-55 серед 165 учасниць) – фінали А на середній та довгій лісових дистанціях.

Участь у таких Світових форумах надає мотивації нашим спортсменам розвиватися надалі в цьому складному, але такому корисному виді спорту та показує, що вік – це відносна категорія. 

На церемонії нагородження чоловіків 90+ років аплодували стоячи майже 3000 учасників Чемпіонату Світу серед ветеранів зі спортивного орієнтування 2023 року.