Додому Новини Лиманщини

Локомотив – Словʼяни

Триває чемпіонат Донеччини з міні-футболу на майданчиках зі штучним покриттям.

Вже відбувся другий тур змагань, у котрому взяв участь Лиманський «Локомотив».

Футболісти із нашого зруйнованого міста поставили собі за мету не здобути якісь досягнення, а відновити і відродити спорт №1 на Лиманщині. Так ось вчора (9 червня поточного року) вони зустрілися у матчі зі слов’янською командою «Слов’яни».

Через різні причини «Локо» зібралося не у повному складі, але на майданчик вийшли справжні бійці: Олександр Бридун, Денис Савастенок, Олександр Носулько, представники «Нової пошти», поліції, залізниці.

Поєдинок для лиманців був не з легких. Програли – 4:14

Нічого, буває. М’яч круглий. Сьогодні в одні ворота залітає, а завтра в інші. Головне, що лиманці беруть участь у такому престижному турнірі. І, до речі, із задоволенням. Вони дуже вдячні очільниці міського управління освіти, молоді та спорту Надії Миколаївні Діденко, яка надихає спортсменів на участь у змаганнях. За що вони їй щиро вдячні.

Про сам поєдинок скажу відверто – нашим хлопцям було несолодко, бо основний голкіпер «Локо», Сергій Телицин, був у відрядженні та й інші гравці перебували у роз’їздах. Тож у рамці стояв і тренер, і нападник, і вчитель Олександр Бридун. А Денис Савастенок поклав на свій гольовий рахунок ще три м’ячі. До речі, він вже у двох іграх забив чотири голи. Давай, давай!

Наступна гра у середу (14 червня 2023 року) на стадіоні ім. Скіданова (колишній «Хімік») з Краматорським «Сапфіром». Теж не подарунок, але «Локо» цей «подарунок» добре знає.

Очікуємо, як завжди, на позитивний результат.