Додому ПАСновини - про спорт

“Бронза” для Донецької залізниці: Волейбольний тріумф

Команда волейболістів регіональної філії «Донецька залізниця». Фото: Зоря

Сьогодні у Київському фаховому коледжі архітектури, будівництва та управління відбувся фінал турніру з волейболу серед працівників АТ «Укрзалізниця», котрий знаходиться поруч з розбитим ворожою ракетою  столичним стадіоном «Локомотив», відбувся фінал турніру з волейболу серед працівників АТ «Укрзалізниця». Найсерйознішна залізнична компанія Європи та і всього світу, очолювана Євгеном Лященко.  ніколи не забуває про спорт і фізичну культуру серед залізничників.

Нагадаємо: 70-річний волейболіст з Лимана знайшов нову спортивну домівку у Дрогобичі.

Так ось шість команд із шести залізниць сьогодні змагалися за звання кращої волейбольної команди АТ «Укрзалізниці». У чудовому спортзалі коледжу  волейболісти Донецької, Львіської, Придніпровської, Одеської, Південної, Південно – Західної залізниць змагалися за почесний трофей.

Фото: Зоря

Всі спеціалісти і вболівальники, бачили фаворитом харків’ян, тобто давали перевагу  команді Південної залізниці. У першому матчі фіналу донецькі залізничники поступилися з рахунком 0:2 харків’янам. Хоча рахунки у сетах були пристойними. Одначе, все пізнається у боротьбі. А у турнірі команда Південно-Західної залізниці все – таки перемогла. Тобто кияни.  Виявли в першу чергу свій спортивний характер. Друге місце – за Південною (харків’янами). А третє,  «бронзове» місце,  за справжніми волейбольними бійцями – асами Донецької залізниці. Придніпровська залізниця – четверта, Одеська та Львівська – п’яте – шосте місця.

Кореспондент «Зорі» бачив весь цей волейбольний перебіг на власні очі. Зустрівся з хлопцями, з якими у свій час грав  і відзначає  весь командний склад волейбольної команди Донецької залізниці. А саме: заступника начальника ТЧ-1 локомотивного депо Лиман Сергія Миколайовича Хандія; інженера 2 категорії ШЧ – 4 Бахмут Михайла Сергійовича Рибалка; машиніста  електропоїзда  РПЧ- 3 Лиман Антона Олександровича Папаіоану;  монтера колії ПЧ – 8 Покровськ  Антона Григоровича Пшиченка; начальника ремонтно-технологічної дільниці СЦБ, ШЧ – 11 Покровськ Сергія Олексійовича Сверидюка; майстра шляхових дільниць І групи, ПЧ-3 Юрія Леонідовича Діденка.

Ці хлопці зробили все, щоб здобути медалі, а саме: «бронзу»,  у цьому престижному турнірі.

Фото: Зоря

Слід відзначити і представника регіональної філії «Донецька залізниця»,   виконуючого обов’язки начальника служби кадрів структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики» регіональної філії «Донецька залізниця» Володимира Сиднєва та директора ВСП ФСК «Локомотив» – Лиман Сергія Синяка, які завжди були поруч з командою і націлювали її на позитивний результат. Вони досягли своєї мети, як і волейболісти Донецької залізниці.

Фото: Зоря

Вітаємо, «бронзові». Злато – за нами!