Додому Новини Лиманщини

«Багіра» стрибає у чемпіонат України 

Готуючись до чемпіонату України нового спортивного сезону з футзалу серед жіночих та дівочих команд, колектив ЖФК «Багіра» міста Лиман двічі зіграв з командою «Багіра» – ДЮСШ, за котру грали хлопці та дівчата дитячо-спортивної школи.

Після невеличких літніх канікул футзалістки почали тренування та провели кілька контрольних поєдинків. У першому матчі перемогу святкували спортсмени ДЮСШ, які у додатковий час вирвали перемогу з рахунком 3:2. У «пантерочок» відзначилися Христина Гавриленко та Дарина Гончарова.

У другому матчі малюнок гри майже не змінився, котра пройшла у цікавій і досить гострій боротьбі. Але більш досвідчені футзалістки ЖФК «Багіра» виявили характер та продемонстрували високу майстерністьу техніці та тактиці ведення гри і впевнено взяли реванш  – перемога з рахунком 7:2. У ЖФК «Багіра» відзначилися: хет-трик на рахунку Ксенії Неманіхіної, дубль за Христиною Гавриленко, а також у свою гольову скарбничку по голу записали Аріна Хухрянська та Дарина Гончарова.

Наступним етапом підготовки – чемпіонат Донеччини з футзалу серед дівчат, котрий відбудеться 23 – 25 серпня поточного року на честь Дня Незалежності України у Олександрівці Краматорського району.

Дерзайте, «пантерочки», ми з вами!