Додому Новини Лиманщини

Зворотний зв’язок. ЦНАП працює на користь лиманцям

Юрій та  Вікторія Бабакови

Для забезпечення належної якості адміністративних послуг потрібно знати думку споживачів послуг, адже найкраще якість послуги може оцінити той, хто її отримує. В цьому контексті керівництву ЦНАП важливо підтримувати належний зворотний зв’язок зі споживачами послуг, оскільки наявність такої функції свідчить про зрілість ЦНАП.

Нагадаємо, лиманський ЦНАП: зручно, швидко, сучасно.

Саме через це, та враховуючи певну маломобільність родини Бабакових Юрія та Вікторія (дружина – інвалід ІІ групи), начальником ЦНАП Віталієм Дмитровичем  Гарькавенком особисто проведено її відвідування. Під час зустрічі поінформовано про інтегрованість послуг (перелік послуг) для громадян, режим роботи та облаштування приміщення ЦНАП до потреб осіб з обмеженими можливостями.

начальник Лиманського ЦНАПу Віталій Гарькавенко з Юрієм Бабаковим

До речі, ця сім’я проживає вже майже два роки у підвальному приміщенні торгового центру «Біла Береза» після втрати власного житла, котре було знищено обстрілами окупантів.  

Подібна система взаємодії представників органів влади та суспільства дає змогу одержувати об’єктивну інформацію щодо якості надання послуг; до того ж, така система може стати основою для оперативного ухвалення управлінських рішень з метою реального поліпшення та наближення рівня якості послуг до потреб населення.

До речі, Віталій, як і Юрій з Вікторією, є багаторічними прихильниками місцевого часопису «Зоря». Вони щиро радіють кожному виходу «Зорьки» у світ.

Спасибі.

Нагадаємо, лиманський велетень – Юрій Бабаков.