Додому Новини Лиманщини

“Життя, обірване на злеті”: онлайн-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні лиманської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка

19 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, Лиманська дитяча бібліотека ім. Т.Г. Шевченка провела онлайн-захід “Життя, обірване на злеті”.

Нагадаємо: Лариса Пучкова: остання бібліотека Лимана. Інтервʼю для Свої.City (відео).

Учні 8-А класу Лиманського ліцею №4, завідувачка Криволуцької сільської бібліотеки-філії Н.О. Задорожня та активна користувачка бібліотеки В. Бєлокопитна долучилися до заходу, щоб вшанувати пам’ять загиблих героїв.

Працівники бібліотеки розповіли про буремні події Революції Гідності на Майдані та презентували “Поетичну Енциклопедію: Герої Майдану”, видану в Івано-Франківську 2016 року.

Учасники заходу декламували вірші з енциклопедії, дізналися про біографії та трагічну загибель Героїв Небесної Сотні з Донбасу.

Перегляд відеокліпів “Небесну сотню, Господи прийми” П. Табакова та “Майдан”, а також вірші Надії Дички доповнили трагічності заходу.

Ведуча завершила зустріч словами з книги Ю. Фучика “Репортаж з петлею на шиї”: “Про одне прошу тих, хто переживе цей час: не забудьте! Не забудьте ні добрих, ні злих. Терпляче збирайте свідоцтва про тих, хто поліг за своїх дітей і за вас.”

Захід “Життя, обірване на злеті” став важливою нагадуванням про події Революції Гідності та цінність людського життя.