Додому Новини Лиманщини

Загострення ситуації на фронті: ворог не полишає спроб захопити Лиманщину

Фото:Сирський / Telegram

Нагадаємо: Лиман на вістрі ворожого наступу: росія кидає сили на прорив оборони

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що ситуація на фронті загострилася, а на деяких ділянках, зокрема на Покровському та Курахівському напрямках, українські війська змушені були відступити на інші позиції, щоб стримати наступ російських окупантів.

За словами Сирського, ворог кинув значні сили на декілька напрямків, маючи перевагу в особовому складі та техніці. Це призвело до тактичних успіхів РФ на деяких ділянках фронту.

“Наразі на фронті відбувається динамічна зміна обстановки, деякі позиції переходять з рук в руки декілька разів протягом доби”, – зазначив головнокомандувач.

Він також додав, що українські війська ведуть запеклі бої, щоб зупинити наступ окупантів. Найскладніша ситуація спостерігається на Покровському та Курахівському напрямках.

Деталі по напрямках:

Куп’янський напрямок: Ворог наступає на село Терни на Лиманському напрямку, намагається витіснити Сили оборони України за річку Чорний Жеребець, успіху не має. Частковий успіх є в районах Стельмахівки та Берестового, але був зупинений українськими військами.

Краматорський напрямок: Найактивніші бої йдуть в Іванівському та Часовому Яру. Росіяни намагаються повернути під контроль Кліщіївку та вийти на рубіж каналу Сіверський Донець – Донбас.

Покровський та Курахівський напрямки: Тривають запеклі бої, українські війська змушені були відступити на деяких ділянках.

Луганщина: Росіяни намагаються вийти на адміністративну межу області, використовуючи перевагу в авіації, ракетах та артилерії.