Додому Новини Лиманщини

Загарбники зводять польові храм та мечеть на Лиманському напрямку

Росіяни зводять храм і мечеть біля лінії фронту, скриншот відео з окупаційних джерел

Російські окупанти зводять польові храм та мечеть неподалік від лінії зіткнення.

За словами загарбників, будівництво триває на території мотострілецького підрозділу центрального воєнного округу Росії. Споруди зводять віруючі військові країни-агресорки.

Храм буде присвячений святому Георгію, а мечеть – загиблому окупанту на прізвисько “Марс”.

“Штатний батюшка дав благословення на будівництво цього храму. Храм буде Святого Георгія, а мечеть, яку будують наші хлопці, буде названа на честь загиблого хлопця, позивний “Марс” у нього був. Тижнів через два має бути готово. Стіни будуть аж до накату засипані, ну і накат зверху теж буде засипатися піском — все-таки ми в зоні бойових дій, і ніхто не застрахований, що сюди можуть бути влучання”, – говорить на відео один із російських військових.

Загарбники планують завершити будівництво за кілька тижнів.

Це будівництво викликало неоднозначну реакцію в мережі. Деякі користувачі вважають, що це прояв лицемірства з боку росіян, які вбивають мирних жителів України. Інші вважають, що це просто спроба окупантів знайти моральне виправдання своїм злочинам.

Це будівництво може мати кілька тлумачень. По-перше, це може бути спроба окупантів створити собі позитивний імідж у світі. По-друге, це може бути спроба забезпечити собі підтримку віруючих військових. По-третє, це може бути просто марна трата часу та ресурсів.

Яке б не було пояснення, це будівництво є неприйнятним і лише підкреслює агресію росії проти України.

Нагадаємо, окупанти хочуть штучно збільшити кількість населення з паспортами рф.

На основі матеріалу Вільного Радіо