Додому Новини Лиманщини

Ямпіль під ворожим вогнем: рятувальники ліквідували наслідки обстрілу

Нагадаємо: Пожежа в Лимані: Рятувальники Оперативно Ліквідували Вогонь у Гаражі

25 червня мирне селище Ямпіль Краматорського району знову стало мішенню російських окупантів. Внаслідок ворожого обстрілу житлового сектору виникло одразу три осередки пожежі на території приватних домоволодінь.

На місце події оперативно прибули рятувальники 69-ї державної пожежно-рятувальної частини. Ситуація виявилася складною: горіло п’ять господарчих споруд за різними адресами, а також суха трава на відкритій території, що створювало загрозу подальшого розповсюдження вогню.

Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників, пожежі вдалося ліквідувати. Загальна площа згорілих споруд склала 136 кв. м, також було ліквідовано загоряння сухої трави на площі 1,5 га.

На щастя, внаслідок обстрілу ніхто з мешканців селища не постраждав. Проте, матеріальні збитки значні: повністю зруйновано 5 житлових будинків та 6 господарчих споруд.

Цей черговий акт агресії з боку російських окупантів ще раз підтверджує їх зневагу до міжнародного гуманітарного права та людського життя. Мирні мешканці Ямполя знову стали жертвами безглуздої жорстокості.