Додому Новини Лиманщини

Вітання начальника Лиманської МВА Олександра Журавльова з Днем енергетика

ШАНОВНІ ЕНЕРГЕТИКИ ЛИМАНЩИНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Переоцінити значення енергетичної галузі для повноцінної життєдіяльності в суспільстві важко. Від організованої, чіткої роботи, професійності та вимогливості кожного працівника, залежить надійне забезпечення електроенергією всіх споживачів, а відтак, повноцінне життя кожної людини, розвиток економіки та майбутнє нашої держави. 

Не кожен здатен працювати під постійними ворожими обстрілами, лагодити мережі, які після “прильотів” знову вийдуть з ладу, знову ризикувати життям і виходити на об’єкти, бо так треба. Бо у наших дітей, родин, наших підприємців мусить бути тепло і світло! Завдяки такій титанічній щоденній праці Україна вистоїть і, якби не намагався ворог, не замерзне цієї зими!

Шановні працівники енергетичної галузі Лиманської МТГ, в день Вашого професійного свята зичу Вам безаварійної роботи, міцного здоров’я, наснаги та терпіння у нелегкій праці. Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках, а результати Вашої роботи стануть міцним фундаментом для нових здобутків впродовж наступних років.

Здоров’я, Життя, Миру і Перемоги! Бережіть себе та своїх близьких!

Нагадаємо, звернення начальника Лиманської МВА Олекасандра Журавльова до ліквідаторів аварії на Чорнобильській ЧАЕС.

Олександр ЖУРАВЛЬОВ, начальник Лиманської МВА