Додому Новини Лиманщини

Звернення начальника Лиманської МВА Олекасандра Журавльова до ліквідаторів аварії на Чорнобильській ЧАЕС

Фото - Лиманська МВА

Шановні Лиманці – ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які відали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.

У житті українців Чорнобиль є і буде незагойною раною. Цей день вкотре нагадує про важливість особливих заходів безпеки у сфері використання мирного атома. Цього року, внаслідок широкомасштабної агресії російської федерації проти України світ зіштовхнувся з таким явищем як ядерний тероризм. Небезпека ядерної катастрофи для всієї Європи, масштабу більшого навіть ніж у 1986 році, є дуже висока. Російська федерація тероризує світ не тільки загрозою своєї ядерної зброї, але і загрозою руйнувань ядерних та радіаційно-небезпечних об’єктів. Тому вкрай важливо вкотре нагадати людству, наскільки жахливими можуть бути наслідки від ядерної катастрофи.

Висловлюю велику пошану ліквідаторам та бажаю усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, життєвої енергії та довгих років життя!

Нагадаємо, Чорнобиль: 37 років подвигу та нагадування про ядерний тероризм.