Додому Новини Лиманщини

Мобільний соціальний офіс ЦНАП наблизив адміністративні послуги до мешканців Новоселівського старостинського округу

В межах роботи “мобільного соціального офісу” на території Новоселівського старостинського округу, начальником ЦНАП Віталієм Гарькавенком, проведено виїзний прийом громадян.

Нагадаємо, Зворотний зв’язок. ЦНАП працює на користь лиманцям.

Під час такого виїзду надано 7 адміністративних послуг, 15 консультацій, ознайомлено відвідувачів про весь спектр надання адміністративних послуг у Центрі, можливості застосування мобільного застосунку та порталу “Дія” для отримання  електронних послуг. З розвитком та цифровізацією державних послуг через застосування сучасних технологій в цілому покращується і якість надання наших адміністративних послуг, – повідомляє Віталій Гарькавенко. Зокрема, одним із новітніх та цікавих інструментів у роботі Лиманського ЦНАПу є застосування так званого шерингу документів – можливості відвідувачу ЦНАП ділитися електронною копією документів через застосунок Дія для отримання адміністративних послуг та ідентифікації своєї особистості. Даний спосіб покращив ефективність роботи ЦНАПу та скоротив час на обробку та перевірку документів заявників.

Примітно, що ще до повномасштабного вторгнення рф в Україну, зокрема, в  Новоселівському старостинському окрузі було створено віддалене робоче місце ЦНАПу виконавчого комітету Лиманської міської ради. Завдяки цьому тут були запроваджені зручні та доступні умови для отримання суб’єктами звернень більше ніж 100 адміністративних послуг.

Враховуючи актуальність та необхідність повернення якісного сервісу до кожного куточка нашої громади практика наближення адміністративних послуг до мешканців старостинських округів буде продовжена і надалі.

 В. ГАРЬКАВЕНКО, начальник Лиманського ЦНАПу