Додому Новини Лиманщини

В Лимані загинула Софія Крячко

23 травня 2022 року в Лимані разом з мамою Наталею дівчинка отримала важкі поранення внаслідок російського ракетного удару. Їх доправили до лікарні в Краматорську, де того ж дня серце Софії зупинилося. Її мама померла наступного дня. 

30 травня Софійці Крячко мало виповнитися 9 років. Вона була родом з Лимана. Навчалася у школі №2, дуже любила англійську, гарно малювала. Рідні пригадують дівчинку веселою та енергійною.

«Це була дуже позитивна дівчинка, але з характером – любила, щоби все було так, як вона захоче. Англійська була її улюбленим предметом, вона чудово розказувала вірші англійською. Вдома любила потанцювати, поспівати», – пригадала двоюрідна сестра Софії, Аліна. 

Удень 23 травня 2022 року батько Софійки пішов навідати брата, який мешкав неподалік. Почався обстріл. Ворожий снаряд прилетів у підвал, де сховалися Софійка з мамою. Рідні прибігли на допомогу. Витягнули їх з-під завалів. Тато взяв сусідську машину, повіз доньку й дружину до лікарні. Дорогою він теж потрапив під обстріл, довелося повертатися додому. Дістатися лікарні Софійці та Наталії допомогли українські захисники. Однак поранення доньки й мами були надто важкі…

У Софії залишилися бабусі Світлана та Ольга, а також дядько зі сімʼєю.

Тато дівчинки покінчив із життям. 

Пам’ятаймо!

Джерело: Донецька ОДА