Додому Новини Лиманщини

Тимчасова зайнятість – шлях до офіційного працевлаштування

Фото - Лиманська МВА

У воєнний час тимчасова зайнятість стає важливим етапом для вдалого працевлаштування. Долучившись до суспільно корисних робіт, можна не лише отримати дохід, а й зарекомендувати себе як відповідального та активного працівника, що підвищить шанси на офіційне працевлаштування.

За інформацією Лиманського міського центру зайнятості, протягом 2023 року 16 клієнтів центру, які долучилися до «Армії відновлення», знайшли своє постійне місце роботи. Вони зарекомендували себе відповідальними, цілеспрямованими, активними працівниками, що й стало запорукою успішного працевлаштування.

Нагадаємо, “Армія відновлення”: Службою зайнятості видано майже 80 тисяч направлень на суспільно корисні роботи.

Участь у суспільно корисних роботах дозволяє розвинути такі навички та якості, як:

  • Відповідальність
  • Цілеспрямованість
  • Активність
  • Організованість
  • Самостійність
  • Командна робота

Ці навички та якості є цінними для роботодавців, тому вони з більшою ймовірністю приймуть на роботу людину, яка довела свою відповідальну та активну позицію.

Крім того, участь у суспільно корисних роботах допомагає розширити мережу контактів і знайти можливості для подальшого професійного зростання. Роботодавці часто шукають працівників серед учасників «Армії відновлення», адже вони вже мають досвід роботи та показали себе з позитивного боку.

Тимчасова зайнятість – це не лише можливість отримати дохід, а й можливість підвищити свої шанси на офіційне працевлаштування. Якщо ви шукаєте роботу, обов’язково звертайте увагу на можливості тимчасової зайнятості.

Фото – Лиманська МВА