Додому Новини Лиманщини

Трагедія

ПОЖЕЖА У ПРИМІЩЕННІ РЕДАКЦІЇ ТА ДРУКАРНІ

Вже понад 800 днів триває ця триклята війна, котра у мільйонів українців забрала домівки, роботу, сотні тисяч життів. І продовжує забирати.

11 квітня поточного року близько 14 години загорілося у центрі міста приміщення редакції газети «Зоря» та міської друкарні. Остання була зведена у тридцятих роках минулого століття, а редакція добудована у 60 – х. І першого квітня 1965 року відновив працю у цьому приміщенні місцевий часопис. Як запевнило нас керівництво місцевого ДСНС, що причини пожежі з’ясовуються. Ми читачам обов’язково повідомимо про них.

Чимало талановитих журналістів працювали у пенатах редакції. Особисто мій «журналістський призов» – Микола Пасічник, Юрій Щербак, Юрій Чигрин, Анатолій Аніпченко, Олена Логвинова, Світлана Роменська, Олена Стеценко, Олександр Пасічник та інші почали працювати з кінця 70 – х років і по цей день. Тобто ці журналісти «Зорі» (хто працює, хто співпрацює) проробили у цьому приміщенні понад сорока років. Також як і друкарі: Валентина Панченко та її команда.

Чимало отримали зоряни телефонних дзвінків, відгуків на цю трагічну подію. Читачі співчували, дякували, підтримували. На жаль, з втратою приміщення редакції пішло у небуття 45 років нашого життя. Ми тут і писали і друкували днями і ночами нашу «Зорьку», щоб вона вчасно потрапила у руки своїх читачів. Десятки тисяч, а можливо і більше лиманців і гостей Лиманщини відвідали журналістську обитель рідного краю. Хто за порадою приходив, хто з пропозицією, хто з докором чи побажаннями, але приходили, бо редакція і друкарня були вогнищем інформації нашого регіону. Сьогодні у своїх відгуках на цю трагічну для всієї Лиманщини подією читачі вірять у майбутнє газети і друкарні. Дехто каже, що ми осиротіли.

Ми не осиротіли. Нас єднала і єднає і буде єднати газета «Зоря», котра це робить вже майже 94 роки. «Зоря» була, є і буде. По крайній мірі поки я і мої колеги живі. Поступово ми виховуємо нове покоління зорян, котре буде гідною зміною нашому.

З повагою,

Олександр ПАСІЧНИК, директор – головний редактор ТОВ «Редакція газети «Зоря».