Додому Новини Лиманщини

Тематичний веркшоп “Опалені душі і серця”

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів, який відзначається за ініціативою ООН. Це пам’ятна дата на честь події, яка мала місце 11 квітня 1945 року, коли в’язні концтабору у Бухенвальді почали інтернаціональне повстання проти гітлерівців. Щорічно в цей день Україна разом з усім світом уклоняється людям, які пройшли крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

З метою вшанування пам’яті жертв нацизму ,в’язнів ’’таборів смерті’’ та привернення уваги здобувачів освіти Ярівського ОКП до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, соціальним педагогом Ларисою Распутньою був проведений тематичний веркшоп ’’ Опалені душі і серця’’. Під час заходу учні переглянули виставку-реквієм ’’Вони були ув’язнені, але не скорені’’, ознайомились з історичними подіями того часу. Здобувачі освіти прийшли до висновку, що вони не повинні забувати скорботні сторінки історії людства, і завжди мріяти про те, щоб жахливі сторінки історії ніколи не повторилися.

Пам’ятаємо усіх жертв нацизму- закатованих в’язнів і всіх загиблих в ті далекі роки Другої світової війни! Ви вічно будете в наших душах та серцях.