Додому Новини Лиманщини

Світлий момент в історії Лиманської громади – друга божественна Літургія українською мовою

Друга божественна Літургія стала символом спільної молитви за мир та вшанування пам’яті полеглих Героїв. У неділю, в обіймах руйнівного деокупованого міста, відбулася важлива подія, що об’єднала душі та зігріла серця вірян.

Провідні капелани Національної гвардії України, під покровом митрополита Донецько-Маріупольського Православної Церкви України Сергія (Горобцова), зібралися, щоб звернутися до Всевишнього зі спільними молитвами та проханнями про мир на цій землі, яка так потребує зцілення і обнови.

Під керівництвом військового капелана Православної Церкви України о. Діонісія (Васильєва) разом із о. Ростиславом (Деньковичем), урочисто і з пильною увагою були прочитані молитви за єдність України, мир та перемогу на передовій, де несуть відповідальну службу захисники рідної землі.

На богослужінні висвітлили кожну іскру пам’яті про Героїв, що стоять на захисті вітчизни. З глибоким вдячним серцем молилися за тих, хто віддав свої життя за суверенітет та незалежність України. Преподобні отці, які несли свою духовну опіку над українською громадою, не тільки не прибули з порожніми руками, а й подарували гуманітарну допомогу від військових 15 Слов’янського полку, яка стала маленьким знаком допомоги важко потерпілому місту.

Слова молитви звучали мовою, яка здавна була звичною для лиманців, і вони з теплотою лунали серед руїн, що ще більше зближувало людей і робило їх ще сильнішими в бажанні будувати спільне майбутнє. Така об’єднана молитва додала віри та надії, а люди відчули, що вони не самотні, аби навпаки – об’єднані міцним духовним зв’язком.