Додому Новини Лиманщини

Соціальні педагоги Лиманської громади провели виховні години з мінної безпеки

У Лиманській громаді соціальні педагоги Наталія Горюшко та Юлія Толстова провели виховні години з мінної безпеки для учнів ліцею №1 та ліцею №2.

Нагадаємо, контакти управління соціального захисту населення Лиманської міської ради.

Метою заходу було ознайомити дітей з правилами поведінки з вибухонебезпечними предметами та попередити нещасні випадки, викликані потраплянням людини на міну.

Учні активно включалися в інтерактивні завдання, відповідали на запитання, проходили тести. Вони дізналися, як розпізнавати вибухонебезпечні предмети, відрізняти попереджувальні знаки, а також правила поведінки при виявленні таких предметів.

“Діти уважно слухали, активно відповідали на запитання,” – зазначила Наталія Горюшко. “Вони зацікавилися темою та усвідомили важливість дотримання правил мінної безпеки”.

“Ми хочемо, щоб діти були в безпеці,” – додала Юлія Толстова. “Тому ми проводимо такі заходи, щоб навчити їх розпізнавати вибухонебезпечні предмети та знати, як діяти в разі їх виявлення”.

Соціальні педагоги закликали дітей бути обережними та уважними, адже знання та розуміння правил мінної безпеки можуть врятувати життя.