Додому Новини Лиманщини

Школярі Лиманщини вшанували Соборність України

Фото - ФБ Освіта Лиманщини

22 січня 2024 року, у День Соборності України, учні закладів освіти та вихованці центрів позашкільної роботи Лиманської громади взяли участь у святкових заходах, присвячених цьому важливому святу.

Нагадаємо, бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка долучила учнів до обласного марафону “Поетичний ланцюг єдності (відео).

Головною традицією Дня Соборності є утворення живого ланцюга, до якого цього року приєдналися і лиманські школярі. Учні старших класів взяли участь у флешмобі від Донецької ОДА “Об’єднані Україною”, а вихованці міського центру позашкільної роботи долучилися до обласної акції “Земля багата єдністю людей”.

Також у ЗЗСО пройшли загальношкільні марафони “В єдності – наша сила!”. Учні підготували вітальні відео “Україна – єдина”. Свої знання з історії України учні перевірили під час історичних вікторин “У моєму серці Україна”, тестів, пізнавальних ігор, розваг, квестів.

Усі заходи пройшли у щирій атмосфері свята та гордості за нашу країну. Учні та вчителі Лиманщини єднаються з усіма українцями у бажанні жити у Соборній Україні.

Цей день – це символ єдності та незалежності України. Ми вшановуємо пам’ять про наших предків, які боролися за нашу свободу. Ми віримо, що Україна буде єдиною та незалежною державою!