Додому Новини Лиманщини

Сапер Дмитро Цись помер від підриву на протитанковій міні поблизу Лиману

6 вересня 2023 року в Опіковому центрі Київської міської лікарні №2 помер сапер Державної служби з надзвичайних ситуацій Дмитро Цись. 15 вересня під час розмінування лісового масиву поблизу міста Лиман автомобіль, в якому перебував Дмитро із колегами, наїхав на протитанкову міну. Чоловік отримав тяжкі опіки обличчя та верхніх кінцівок. Лікарі 11 днів боролися за його життя, але врятувати Дмитра не вдалося.

Дмитрові було 24 роки. Він працював сапером відділення піротехнічних робіт ДСНС Полтавщини, був сержантом служби цивільного захисту.

«Він навчався в Полтавському навчально-виховному комплексі № 16, був однокласником моєї кращої подруги. Подобався багатьом дівчатам. Мав неймовірну посмішку… Прагнув бути корисним, був душею компанії. Полюбляв грати в баскетбол. Коли ми були підлітками, в нас була достатньо велика компанія, збиралися за школою,  грали – хто в футбол, хто в Дракулу, хто в баскетбол. Діма намагався пограти всюди… Був дуже розумним, кмітливим, принциповим… Йому б ще жити і жити…», – розповіла Тетяна, знайома Дмитра. 

У загиблого залишилися батько та інші рідні.