Додому Новини Лиманщини

“Рибонько, розмовляй”: янгол-рятівниця під бомбами рятує життя в Лимані

Фото: скріншот з відео

Нагадаємо: Лиманські «білі янголи» рятують життя: евакуація родини з 97-річним дідусем з-під обстрілів

Лиман, 29 травня – день, який назавжди залишиться в пам’яті мешканців цього прифронтового міста. Російські окупанти здійснили масовану атаку, скинувши п’ять бомб протягом 15 хвилин. В результаті обстрілу вісім мирних жителів отримали поранення.

Серед хаосу та руйнувань, на допомогу постраждалим прибула Валерія Біленець, учасниця екіпажу “Білий Янгол” на Лиманському напрямку. Вона знайшла одну з поранених жінок у дворі, яка була в тяжкому стані та втрачала свідомість. Незважаючи на небезпеку, Валерія почала надавати першу медичну допомогу, намагаючись підтримувати жінку словами: “Рибонько, розмовляй”.

Навколо лунали вибухи, росіяни продовжували бомбардування, але Валерія не зупинялася. Її мужність та професіоналізм допомогли врятувати життя постраждалій.

Усіх поранених доставили до лікарні, де їм надається необхідна медична допомога. Поліція Донецької області вже зібрала докази цього воєнного злочину росії.

Історія Валерії Біленець та інших “Білих Янголів” – це історія про героїзм, самопожертву та людяність в умовах війни. Вони ризикують своїм життям, щоб рятувати інших, і є справжніми янголами-охоронцями для мирного населення.

Відео: Національна Поліція Донецької області