Додому Новини Лиманщини

Рятувальники ДСНС на Донеччині вирвали цуценя з лап вогню

Фото: Суспільне Донбас

Нагадаємо: Лиман: безпритульні тварини – проблема, яку можна вирішити

Не лише люди потребують допомоги у надзвичайних ситуаціях. Іноді рятівної руки потребують і наші менші друзі. Цього тижня рятувальники ДСНС Донецької області вкотре продемонстрували свою сміливість та відданість справі, врятувавши цуценя з палаючої пастки.

Вчора ввечері, 2 квітня, у селі Рідкодуб Лиманської громади загорілася суха трава на відкритій території. Вогонь швидко ширився, загрожуючи житловим будинкам та господарським спорудам. На місце події негайно прибули рятувальники ДСНС.

Під час гасіння пожежі бійці ДСНС помітили маленьке цуценя, яке опинилося в оточенні вогню. Перелякане й беззахисне, воно не могло самостійно вирватися з палаючої пастки.

“Це був справжній героїчний вчинок, – ділиться один з рятувальників, який брав участь у цій операції. – Ми не могли залишити цуценя напризволяще. Воно ж таке беззахисне!”.

Завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС пожежу було ліквідовано на площі 6 гектарів. А цуценя, яке отримало шанс на нове життя, вже знайшло люблячий дім.

“Цей випадок – ще одне нагадування про те, якою жорстокою може бути людина до природи та тварин, – зазначають у ДСНС. – Не будьте нелюдами! Не паліть сухостій, адже це домівка і прихисток для багатьох тварин, птахів та інших представників екосистеми”.