Додому Новини Лиманщини

Рятувальники Донеччини ліквідували 5 пожеж, 2 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів. 1 у Лимані

Фото - ГУ ДСНС України

Протягом минулої доби, 27 грудня 2023 року, рятувальники Донецької області залучались до ліквідації 5 пожеж, 2 з яких виникли внаслідок ворожих обстрілів.

Пожежа в приватному житловому будинку в Лимані

У Лимані рятувальники ліквідували пожежу в приватному житловому будинку на площі 60 квадратних метрів. Вогонь поширився на поряд розташований будинок, але рятувальники змогли врятувати його від знищення.

Причина та обставини пожежі в Лимані встановлюються відповідними фахівцями.

Нагадаємо, пожежа в Лимані: чоловік врятований, площа ліквідованого вогню – 40 м².

Пожежа у п’ятиповерховому житловому будинку в Кураховому

Найбільша пожежа сталася внаслідок ворожого обстрілу міста Курахове. У п’ятиповерховому житловому будинку на вулиці Центральній згоріло близько 500 квадратних метрів квартир на двох поверхах. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося врятувати від вогню 10 людей.

Пожежа в занедбаному будинку в Торецьку

Того ж дня надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в занедбаному будинку на вулиці Миру в місті Торецьку. Рятувальники ліквідували пожежу на площі 200 квадратних метрів.

Пожежа у п’ятиповерховому житловому будинку в селищі Нью-Йорк

Ввечері рятувальники Торецького гарнізону залучались до ліквідації пожежі у п’ятиповерховому багатоквартирному житловому будинку в селищі Нью-Йорк. Пожежа виникла внаслідок ворожого обстрілу. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося врятувати від вогню 30 людей.

Усього від Головного управління було залучено 13 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.