Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти продовжують тероризувати мирне населення Донеччини – 21 квітня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Лиманщина знову під обстрілами – 20 квітня, оперативна обстановка

Лиманська громада Краматорського району постраждала від обстрілів. Окупанти гатили по Іванівці, Тернах, Ямполю та Ямполівці.

Красногірська громада знову зазнала обстрілів. Внаслідок атаки Красногорівки одну людину було поранено. Ще один житель отримав поранення під час обстрілу Очеретиного.

Селидівська громада також не оминула жахлива доля. У Цукуриному пошкоджено двоповерхівку, а Українськ зазнав обстрілу.

Курахове, Курахівка, Гостре, Костянтинопільське – всі ці населені пункти Курахівської громади опинилися під вогнем ворога.

У Костянтинівці внаслідок атаки пошкоджено 8 приватних будинків, 2 нежитлові приміщення та один інфраструктурний об’єкт. Ще 2 приватні будинки зруйновано у Диліївці, 2 будинки та інфраструктурний об’єкт пошкоджено у Віролюбівці, а один будинок зазнав ушкоджень у Миколаївці.

Бахмутський район також не уникнув обстрілів. У Торецьку пошкоджено будинок. Часовоярська громада зазнала значних руйнувань: 5 приватних будинків, один багатоповерховий будинок та 4 господарські споруди пошкоджено. Нежитлова будівля постраждала також у Сіверську.

Загалом за добу російські окупанти 14 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 71 людину, у тому числі 6 дітей.