Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли Зарічного, Торського та Нью-Йорка: загинули п’ятеро, поранено ще троє

Будівлі на Донеччині, що постраждали від російського обстрілу 29 червня 2024 року. Фото: Вадим Філашкін

Нагадаємо: Лиманщина сьогодні знову під вогнем!

Вранці 29 червня 2024 року російська армія здійснила обстріл Зарічного Лиманської громади, в результаті якого загинуло троє місцевих жителів. Ще одна людина отримала поранення в Торському. Напружена ситуація також спостерігалася у Нью-Йорку, де внаслідок обстрілу загинули двоє мешканців. У Курахівці ще одну людину було поранено.

Про наслідки цих обстрілів повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. “У Лиманській громаді під обстріл потрапили два населених пункти: у Зарічному росіяни вбили трьох людей, у Торському — поранили одну людину. У Нью-Йорку Торецької громади поранено двох людей, ще одну людину поранено у Курахівці. Вся Донеччина — небезпечна для життя територія. Прошу всіх: бережіть себе та своїх близьких!”, — закликав Вадим Філашкін.

Російські обстріли продовжують завдавати шкоди мирним жителям Донеччини, створюючи небезпеку для життя та здоров’я людей. Попри заклики до обережності, обстріли тривають, залишаючи після себе руйнування та людські втрати.