Додому Новини Лиманщини

RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE: об’єднання зусиль для відбудови України

Фото: Facebook Олександр Журавльов

Нагадаємо: Лиман: відбудовуватимуть чи ні?

11 квітня в Києві відбувся RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE, який зібрав представників влади та будівельної галузі для обговорення нагальних питань та координації зусиль щодо відбудови України.

Форум став майданчиком для:

  • Обговорення пріоритетів відбудови: учасники визначили першочергові завдання з відновлення зруйнованих інфраструктурних об’єктів, житлових масивів та соціальних закладів.
  • Залучення інвестицій: йшлося про пошук шляхів фінансування відбудовних робіт, залучення коштів міжнародних фондів та приватних інвесторів.
  • Впровадження екологічних рішень та стратегії сталого розвитку: акцентувалась увага на важливості енергоефективності та екологічності при відбудові зруйнованих об’єктів.
  • Обміну досвідом архітекторів: фахівці презентували свої кейси та інноваційні проєкти, які можуть бути використані під час відбудови.

Важливою частиною форуму стали панельні дискусії:

  • “ВІДБУДОВА ГРОМАД: МОЖЛИВОСТІ, ПЛАНУВАННЯ ТА ІННОВАЦІЇ”: представники громад поділилися досвідом відбудови та роботи з міжнародними фондами, обговорили першочергові потреби та шляхи їх вирішення.
  • “ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА СТАНДАРТИ ВІДБУДОВИ”: експерти розглянули тренди та інновації, які можуть бути використані під час відбудови, а також питання технічного регулювання та стандартів.

До форуму долучився Олександр Журавльов, начальник Лиманської міської військової адміністрації:

“Під час заходу учасники взяли участь в обговоренні питань щодо пріоритетів відбудови та залучення інвестицій з інших країн світу, екологічних рішень та стратегії сталого розвитку, а також відбудови очима архітекторів.

В рамках Форуму делегація Донецької області взяла участь у панельній дискусії та провела практичні кейси щодо процедур участі в реконструкції (від отримання містобудівних умов до отримання дозволів на будівництво).

Спасибі організаторам заходу Конфедерації будівельників України та Premier Expo Ukraine.

Переможемо і все відбудуємо!

Разом до перемоги!

Слава Україні!”, – Написав Олександр Жравльов у своїх соц. Мережах.