Додому Новини Лиманщини

Привітання начальника Лиманської МВА Олексндра Журавльова з Днем соборності

Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об’єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.

105 років тому, сталася значна подія в українській історії – Акт Злуки українських земель, що дало поштовх для боротьби за суверенну та незалежну українську державу.

В наш час тема єднання знову набула надзвичайної важливості, адже вся країна згуртувалася у боротьбі за свободу та гідне майбутнє

Як у ті непрості часи, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності. Перед нашою державою постали нові виклики. Територіальну цілісність, свободу і незалежність держави відстоюють українські патріоти, нерідко – ціною власного життя. Серед цих героїв чимало наших земляків.

Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей.

Шановні земляки! Щиро вітаю Вас у цей урочистий день, зичу міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди кожній родині в Україні!

Наша сила – в єдності, мудрості та вірі! Слава Україні!

Нагадаємо, День Соборності на Донеччині: урочистості, квіти та заклики до єдності.