Додому Новини Лиманщини

Примусова евакуація в Лиманській громаді

У зв’язку з активізацією бойових дій на сході Лиманської міської територіальної громади, було оголошено про примусову евакуацію, сімей з дітьми зі смт Ямпіль, смт Зарічне, с. Торське.

Завдяки попередній великій, активній роз’яснювальній та профілактичній роботі серед батьків з боку ювенальних інспекторів, офіцером громади разом з екіпажем «Білих янголів» та представниками військово-цивільних адміністрацій (служба у справах дітей) з села Торське були евакуйовані всі сім’ї з дітьми. На зараз триває робота в смт Ямпіль, смт Зарічне. 

При евакуації сім’ям надають всебічну допомогу: супроводжують, забезпечують доставлення та розселення в більш безпечних регіонах України. 

Більшість батьків розуміють необхідність евакуації.

На сьогодні  евакуйовано 16 дітей разом з батьками. Одна із родин виявила бажання евакуюватися до міста Київ. За координацією служби у справах дітей, екіпажем «Білих янголів» було доставлено до м. Лиман, а далі волонтери БФ «Save Ukraine» доставили сім’ю до міста Київ, безплатно поселили та забезпечили всім необхідним (харчові продукти, засоби гігієни, кухонний інвентар, посуд і т. д.) За необхідністю надається: юридична допомога в оформленні довідок ВПО, відновлення документів,  оформлення фінансової допомоги. 

На сьогодні в смт Ямпіль та смт Зарічне  проживає 15 дітей віком від 7 до 14 років.

Допомога в евакуації сімей з дітьми триває.