Додому Новини Лиманщини

Поліцейські офіцери Лиманської МТГ підвели підсумки роботи у 2023 році

Фото - Лиманська МВА

Заступник начальника Лиманської міської військової адміністрації Олексій Мікулін разом з представниками виконавчого комітету зустрілися з поліцейськими офіцерами громади (ПОГ), які працюють у старостинських округах Лиманської МТГ.

На зустрічі офіцери підвели підсумки своєї роботи у 2023 році. Вони розповіли про проведену профілактичну роботу з населенням, участь у пошуку зниклих громадян, ліквідації наслідків негоди, охороні громадського порядку під час проведення масових заходів, сприяння патріотичному вихованню школярів.

Офіцери також відповіли на запитання представників виконавчого комітету. Зокрема, вони розповіли про плани на майбутнє, зокрема про посилення патрулювання у нічний час, організацію спільних заходів з громадськими формуваннями, розширення співпраці з органами місцевого самоврядування.

Заступник начальника Лиманської МВА Олексій Мікулін подякував офіцерам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків. Він зазначив, що завдяки тісній співпраці правоохоронців та органів місцевого самоврядування громада стає безпечнішою та комфортнішою.

Фото – Лиманська МВА

Ось деякі конкретні приклади роботи ПОГ у 2023 році:

  • У рамках профілактичної роботи офіцери провели понад 1000 бесід та лекцій у навчальних закладах, на яких ознайомили молодь з правилами дорожнього руху, протипожежної безпеки, протидії наркоманії та іншим актуальним темам.
  • ПОГ брали участь у пошуку зниклих громадян, зокрема 10-річної дівчинки, яка була знайдена живою та неушкодженою.
  • Під час ліквідації наслідків негоди офіцери допомагали рятувати людей та майно.
  • Вони також забезпечували громадський порядок під час проведення масових заходів, зокрема Дня Незалежності України та Різдва.
  • ПОГ сприяли патріотичному вихованню школярів, зокрема проводячи конкурси та екскурсії до військових об’єктів.

Нагадаємо, мешканців Торського, які живуть у трьох кілометрах від лінії фронту, годують поліцейські.

Поліцейські офіцери Лиманської МТГ працюють на благо громади, забезпечуючи її безпеку та комфорт.