Додому Новини Лиманщини

Подякуй, газето! Щиросередне спасибі, люді людяні! 

Я вже літня жінка, тобто у мене болячок чимало. І ного болять, і хребет, і тиск скаче. Тобто «весело». Тобто мені дали направлення на медичне обстеження у Краматорську лікарню. Міська рада виділила авто. Приїхала, а від лікарів не отримала необхідної консультації. Вирішила побувати на прийомі у т.в.о. директора  центральної районної лікарні Володимира Миколайовича Русанова.

Нагадаємо: В Лиманській ЦРЛ також відкрився травматологічний кабінет.

Нині складний час – війна. Але головний лікар Лиманщини по-людськи поставився до мене. Провів до лікаря Таїсії Пилипівни Козакової, яка обстежила мене і поклала на стаціонар. Володимир Миколайович виділив необхідні ліки. Пролікувалася. Зараз краще.

Крім людяності медичний склад лікарні здійснює необхідні процедури, у медичному закладі чистота ідеальні, ставлення лікарів і медичних сестер, санітарочок стовідсотково приємне.

Мій син, Дмитро, зараз воює на сході країни, а онук, Денис, був поранений і зараз знаходиться на лікуванні у шпиталі. Чоловік, Олексій Васильович, ліквідатор Чорнобильської катастрофи. Всі ми вдячні В.Н. Русанову, Т.П. Козакової і медичному персоналу. Щиросердне спасибі вам, люди людяні. Низький уклін!

Валентина Вікторівна КИЗИМ, пенсіонерка, жителька м. Лиман.