Додому Новини Лиманщини

Нагадуємо: на Донеччині офіційних пляжів немає

Інспектори Краматорського районного управління провели інформаційні заходи серед відпочивальників на місцевих водоймах у Краматорську та Лимані.

Під час заходів фахівці ДСНС пояснювали, що цього річ офіційних пляжів на території Краматорського району не має, а це означає, що варто утриматися від купань. Також довели громадянам основні правила безпечного перебування поблизу водойм. Особливу увагу рятувальники зосередили на безпеці дітей, адже дитина повинна не тільки знати правила безпечної поведінки на воді, але й дотримуватись їх.

Крім того, рятувальники наголосили, що через активні бойові дії на території району, особливо на деокупованих територіях, існує велика ймовірність натрапити на вибухонебезпечні предмети як на березі водойми, так і у воді.

Наприкінці спілкування всім співрозмовникам вручили інформаційні листівки з правилами безпечної поведінки біля води. Громадян закликали дбати про власну безпеку, а у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101»!