Додому Новини Лиманщини

«Майбутня професія: павила вибору»: Тренінг для учнів Лиману

Нагадаємо: В Ярівському ОКП відзначили Міжнародний день дитячої книги: Виховний захід ‘Хліб годує тіло, а книга – розум’

Вибір професії – дуже важливий і відповідальний процес. Негативні наслідки неправильно обраної професії стосуються як самої людини, так і всього суспільства в цілому. Працівники Бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка провели тренінг «Моя майбутня професія: правила вибору» з учнями 9-А класу Лиманського ліцею №3 (кл. керівник Бондарєва В.О.)

Під час тренінгу учасники, виконуючи вправи «Ланцюжок професій», «Я хочу бути..», «Оплески», «Основний мотив твого вибору», познайомилися з основними правилам вибору майбутньої професії та дізналися що є важливим в досягненні успіху. Завідувачка Криволуцькою сільською бібліотекою Задорожня Н.О. розповіла присутнім про найбільш популярні професії у 2024 році.

Запропонований підліткам профорієнтаційний тест допоміг визначити власну схильність до різних сфер професійної діяльності. Для того щоб уникнути помилок і розчарувань у виборі професії, молодим потрібно пам’ятати золоту формулу «Хочу – Можу – Треба». Тільки тоді вони оберуть собі професію до душі і зможуть принести користь суспільству.