Додому Новини Лиманщини

Свої Сіті у Лимані

На фото: М. Бондарев і Ю. Бабаков

Команда київського інтернет-видання «Свої. Сіті» у складі журналістки Анни Курцановської, тележурналіста Максима Бондарєва та телеоператора Геннадія Сушка побувала у Лиманській територіальній громаді. За сприянням редакції газети «Зоря» відвідали селища Зарічне, Ярова, Новоселівка, село Шандриголове та місто Лиман і фіксували руйнування цих населених пунктів окупантами.  

Нагадаємо, загиблі за майбутнє України: 23 лиманця, які заплатили найвищу ціну.

Зустрілися з жителями цих населених пунктів  та розповіли про їх долі, а також поспілкувалися з членами волонтерського підрозділу «Білі янголи».

У Шандриголовому столичні журналісти мали змогу поспілкуватися з колишнім головним зоотехніком агрофірми «Шевченківська» Миколою Меджоріним, який повідав про нинішнє життя шандриголян. У Лимані побували у міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка, де її завідувачка Лариса Пучкова познайомила медійників з творчою працею колективу. Навідалися і у підвальне приміщення, у котрому майже  два роки проживає нині подружжя Юрія та Вікторії Бабакових. У кожного із них складні людські долі, тим більше під час цієї страшної війни.

Дуже приємно, що місцеві жителі Лиманщини, спілкуючись  із столичними журналістами, знайомили їх з місцевим часописом «Зоря», котру  читають у кожній родині, бо вона – є джерелом правдивої, перевіреної інформації. Журналісти «Зорі» завжди готові співпрацювати з колегами. 

Всі ці лиманські історії розміщуватимуться у Фейсбуці та інших соцмережах